Aranan Sohbet Sitesi Bulundu

Değerli ziyaretcilerimiz , aranan sohbet sitesi sayfamıza hoşgeldiniz. Sizler için chat dünyasında rahat gezinmeniz adına kullanışlı anlaşılır bir muhabbet sitesi kurmaya çalıştık. Umarız ücretsiz sohbet odalarımızdan , canlı radyo dinle hizmetinizden memnun kalırsınız.

Aranan sohbet odaları olarak amacımız etik ve ahlaki değerlere önem vererek , kaliteli ve kesintisiz bir ortamı oluşturmak. Chat siteleri içerisinde birbirinden farklı alternatifleriniz olduğunun farkındayız ve bu bağlamda her uygulama ve hizmetimizde özenli ve dikkatli olarak sizleri muhabbetimize dahil etmeye özen gösteriyoruz.

Haber bültenimize abone ol!

Günümüz de tüm dünyayı etkisi altına alan ve maalesef ki çok üzücü olaylara sebep olan koronavirüs kovid-19 ( covid-19 coronavirüs ) yüzünden karantinada günlerimizi geçirmekteyiz. Sizler de karantina altında internette çok zaman harcayanlardan ve yeni arkadaşlıklar edinmek isteyenlerdenseniz sitemiz tam size göre. Sosyal medya yazılı chat ve irc sohbet ağlarına sekte vurmuş olsa da halen eski mirc script kullanıcıları mIRC Sohbet ağlarında zaman geçirmekten keyif almakta. Dilerseniz aşağıda ki linkten aranan sohbet sitesi , Türk muhabbet kanallarımıza Türkçe mirc script indirerek giriş yapabilirsiniz.

Sırada ki bahsedeceğimiz özellik , Mobil cihaz kullanarak internetin sanal sohbet dünyasında yada sosyal medyanın derinliklerinde zaman harcayan kullanıcılarımız için. SSL uyumlu sohbet applet ve yine SSL uyumlu mobil sohbet temamız mevcuttur.

Cep sohbet olarak yada mobil chat olarak da çokça kullanıcının aradığı bu özellikte sitemizde sizler için ücretsiz olarak sunulmaktadır. Web sohbet girişlerimiz de tamamen güvenlidir.

aranan sohbet sitesi
UnrealIRCd

IRC Sohbet ağımız Unreal IRCD üzerine kuruludur. IRC Services sistemi ile kuvvetlendirilmiş ve birbirinden önemli reklam , spam gibi korumalar mevcuttur. Aranan sohbet sitesi sizleri sohbet kuralları ve etik ahlaki sohbet anlayışı ile karşılayacaktır. Sitemiz de cinsel sohbet odaları bulunmamaktadır. Gayri ahlaki sanal sohbet muhabbetlerine izin verilmemektedir. Ayrıca sitemizde helper arkadaşların yardımı ile kolaylıkla nick kayıt etmek ve oyun odalarında rahatça oyun oynayabilmeniz sağlanmaktadır.

ARANAN SOHBET SİTESİ

Sohbet sitesi olarak +18 sohbet anlayışından uzak olduğumuzu belirtmiştik. Bu konudaki tavrımız ve sohbet kurallarımız çok nettir. Sizlere +10 ‘dan fazla chat sitesi , mobil sohbet sitesi , irc sohbet sitesi, arkadaşlık sitesi ve benzeri site ismi ile birlikte hizmet vermekteyiz. Ana sitemiz olan Sohbet alemi sitemiz Alem Sohbet Görsün sloganı ile yola çıkmıştır. Aranansohbet sayfamızda ;

Sohbet alemi sayfalarına aittir. Saygılarımızla aLem Sohbet Ekibi.

3 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir